teisipäev, 8. august 2017

Tervise-, trenni- ja spordiblogijad said kokku

Olen vist viimane, kes selle kokkuvõtte kirja paneb, aga noh, teate küll - beebi. Ei olnud enne mahti lihtsalt.

Ma ei ole kursis, kui ühtehoidvad on teiste kategooriate blogijad, aga tervise-, trenni- ja spordiblogijad on üks muhe ja kokkuhoidev kamp.
Jah, me oleme mingil määral konkurendid ja katsume ikka rohkem lugejaid ja klikke saada, kui teised, aga suures plaanis ei ole see meie esmane eesmärk.
Mina loen ja toetan teisi spordiblogijaid nii hästi, kui saan ja oskan ja ma tunnen, et ka nemad on minu jaoks olemas. Aitäh!

Pühapäeval, 6.08.2017, saime me spordiblogijatega kokku kaunis Viljandi linnas.
Asja organiseerimise võttis enda peale Maris. Tal tuleb see organiseerimise värk nii hästi välja, et teised ei pidanud/saanudki kuidagi väga aidata. Nagu võluväel oli meile sebitud treeningsaal, palju juua ja veel rohkem süüa. Mis nii viga kokkutulekule minna, kui kaasa peab võtma vaid hea tuju  :)

Meie sõitsime Viljandisse kogu perega, kuna Printsess on veel nii piisavalt pisike, et ma ei julgenud teda päris päevaks rinnast ilma jätta.

Ma muidugi jõudsin kõige viimasena kohale. Noh, imik nõuab oma aja ja aeg lendab eriti kiiresti, kui sa proovid riietada ennast ja püsimatut imikut.
Lisaks hilinemisele koperdasin päris haledalt, kui trennisaali sisse astusin. #esmamuljejäipiinlik
Üritus algas Viljandi MyFitnessis, kus lubati meil lahkesti kasutada nende treeningsaali. Mul ei ole väga kogemusi erinevate spordiklubidega, kuna olen käinud siiani vaid ühes - Tartu Arctic'us.
Viljandi MyFitness on väga huvitava ruumiasetusega. Selline sopiline ja hubane. Kui ma elaks Viljandis, siis käiksin seal meeleldi.

Meie kasutuses olnud treeningsaal oli väga avar, mõnusa valgustusega ning kasutajasõbralik. Võimlemismatid, astepingid jms oli saali taga eraldi ruumis.
Treeneritele anti kasutada ka mikrofoniga peakomplekt ning timmida sai ka valgustust. Saadaval oli lausa mitu erinevat värvi, seega venitasime näiteks maheda punaka valgusega.
Nigu päris!

Taustal vaatab Margit mind sellise kahtlase näoga, nagu tahaks lähenemiskeeldu :)Programmi alustas Kati ja piloxing.


Ma ei tea sellest trennist midagi, aga mulle täiega meeldis. Ma olen natukene hakkamasaamatu, kui mängu tulevad harjutused, mis nõuavad käte ja jalgade koos liigutamist. Pfft. Natukene koperdasin Kati trennis ka, aga meelt ei heitnud, kuna seltskond oli muhe. Kati siples saali ees ka sellise innu ja armastusega, et lihtsalt tahtsid kaasa teha. Tundub, et ma olen täitsa Piloxingu kind of girl. Ma naeratasin vist enamuse ajast, eriti siis, kui sai rusikatega vehkida. Mõnsa oli. Nahk sai korralikult märjaks ja lihased nõtkeks. Pulsikell andis kalorikuluks 371 kcal, keskmine pulss 141 bpm (max 176) 


Foto: Margit Partei

Foto: Margit Partei

Foto: Margit Partei


Edasi tuli Laura ja bodypump. Olen kõikidest rühmatrennidest just bodypump'ist kõige rohkem kuulnud/lugenud. See paistab enamiku lemmik olevat.

Regiina oma täies ilus

Trenn  algas ilge madistamise ja sagimisega, kuna endale tuli tuua astepink, võimlemismatt, väiksed vabaraskused, keskmised vabaraskused, üks raske vabaraskus, kang, kangile kettad, kaks tumedapealist härjapõlvlast, neitsi kootud linane kampsun ja hästi istuvad teksased.
Huh. Ma vist tegin juba varustust vedades oma 10 000 sammu ära :)

Ütleme nii, et enne trenni algust oli mul juba villand #polerühmatrenniinimene

Aga siis hakkas trenn pihta ja  -poof-  tuju oli kohe hea. Bodypump ei ole rühmatrennidest endiselt mu esmane valik, aga Laura. Oh, see Laura. Jumal küll, kui vinge võib üks naine olla!

Laura  Foto: Margit Partei

Ta on natukene nunnu, aga samas selline naiselik ja sportlik, samas lõbus ja mänguline. Selline täpselt õige! Tuju oli hea, treener super ja trenn kõva. Õlad ja tagumik annavad endast siiani märku.
Laura - minu jaoks oled sina the trainer! Sinu trenni ma tuleks iga kell!

Pulsikell andis kalorikuluks 335 kcal, keskmine pulss 110 bpm (max 145).

Peale trenni tegime veel ohtralt pilte. Blogijate värk :)

Õpetasin Regiinale ka hüppamist 

Vihased lihased


Foto: Margit Partei

Suurem keskendumine - NOCCO  Foto: Margit Partei

Laura ja Mariliis - Nocco reklaamshuut :D  Foto: Margit Partei

Peale MyFitnessi käisin mina sipsniuhti autos last toitmas ja suundusime edasi juba Viljandi järve äärde piknikule. Jõudsime just toidukraami lahti pakkida, minu ilanäärmed said just hoo sisse ja järsku hakkas räigelt sadama. Einoh, hellõu!
Siva pakkisime väärtusliku kraami kokku ja kolisime ümber rannakohviku katuse alla. Saime loa oma piknik seal lõpuni pidada.


Laual oli hunnik köögi-ja puuvilju, Valio  saatis proteiinipiimajooke, proteiinikohupiimakreeme, proteiinijogurteid, kodujuustu ja Atleet juustusnäkke.
Puls Nutrition'i poolt olid pehmed proteiiniküpsised, Puls Kex proteiinivahvlid ja kõigile pakike proteiinipulbrit. Mina skoorisin endale ühe maasikamaitselise ja Kati  kinkis mulle ka enda piparmündi-šokolaadimaitselise.
Joogiks oli tavaline vesi, Vitamin Well+ spordijook ja Nocco BCAA Tropical  spordijook. Viimane kahjuks ei olnud soovitatav imetavale emale, seega pidin teiste mekutamist kõrvalt vaatama.

Foto: Margit Partei

Suur aitäh Valiole! Foto: Margit Partei
Puls proteiinivahvlid ja küpsised - reaalselt ainult neist toituksingi :)  Foto: Margit Partei 

Pikniku käigus tegime ka väikese tutvustusringi.
Enamus spordiblogijatest on keskendunud jooksmisele. Mina olen selline "pole liha pole kala" tüüpi blogija, Laura on rühmatrennidele keskendunud ja Regiina on minu jaoks alati see triatloni-tšikk.

Kõige tagasihoidlikum tundus meist muide meie kategooria staarblogija Margit. Kes oleks osanud oodata, eksju. Aga, mida aeg sedasi, seda rohkem ta end avas ja lõpuks vatras minustki üle. Heh :) Seda oli äge näha, et ta end meie seltsis nii piisavalt mugavalt tundis.
Peale piknikku suundusime matkale ümber Viljandi järve.
Laura staaritseb :)

Kui tahad paks välja näha, siis tee selfie ja jää ise äärde ;)

Vaate üle kurta ei saanud. Vasakult: Regiina, Margit ja Maris

Foto: Margit Partei
Matk oli ca 12,5 km pikk ja võttis aega umbes täpelt 2 tundi. Peale matka olime me jälle näljased (spordiblogijad, noh) ja tegime uue pikniku.Nalja sai meil ikka rubla eest. Kädistasime, muljetasime ja naersime päris palju. Tuju oli hea kohe mitmeks päevaks. Siiani mõtlen, et krt, me oleme ikka üks lahe punt.

Mina tänan veel kord kõiki võrratu seltskonna eest! Aitäh!

4 kommentaari:

 1. Nii tore päev tundus teil olevat! Hakka või ise trenniblogijaks :D

  x
  Piia
  http://selfmadeblog.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ega nalja pole. Marss spordiblogima! :D

   Kustuta
 2. Nende proteiinitoodete suhkruasendajad ei pruugi ka imetamise ajal kuigi kasulikud olla, ega nad vist niisama väga süütud ole ka.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks nii on paljude kunstlike toiduainetega.

   Kustuta