kolmapäev, 3. mai 2017

EBA 2017 hääletamine on alanud! Hurrraaa! + minu hääled läksid ...


Jumalhoidku, kui kiiresti see aeg lendab. Alles ma olin natukene rase ja põdesin, et ma ei julge EBA üritusele kohale minna, kuna ma ei tea ühtegi teist blogijat, lisaks olen ma nii kole ja vaene ja veidi loll.
Noh, see oli nüüdseks juba aastake tagasi. Nüüd ma tunnen ennast kuidagi palju julgemalt. Eks see peabki vist nii olema, et kasvad ja arened iga aastaga ja lõpuks oled EBA kunn :) Mina kavatsen igatahes kunniks hakata millalgi ja minna EBA (nt 2028) galale esikohta krabama.

Siinkohal maani ja madalamale kummardus Mari-Leenule ürituse korraldamise eest - sa oled fantastiline! Aitäh Sulle!

Aga, mis ma ikka heietan siin niisama. Räägime asjast kah!

Kellele mina oma hääled andsin? And twelve points go tooooooo....

ARVAMUSBLOGID
Olen täiesti aus, et ega ma tegelikult selles kategoorias igapäevaselt kedagi ei loe. Küll aga on silma jäänud selline blogi, nagu seda on Ebapärlikarp. Kirjutab hästi, teksti on mugav lugeda, teeb natukene nalja ja räägib teemadel, mida on minusugusel ka huvitav lugeda. Minu hääl sinna.
http://ebaparlikarp.ee/


AASTA UUSTULNUK
Siinkohal oli mul natukene mõtlemisainet, kuna loen nii Ele kui ka Viigi blogi. Kuna hääletada saab ka mu abikaasa, laps ja koer, siis saavad õnneks mõlemad hääle :)
Tahtsin kirjutada, et ega ma tegelikult väga ühtegi beebiblogi ei loegi, seega ei oskagi häält anda, aga siis meenus, et ma loen Lilli blogi täitsa regulaarselt, Lipsukest ja ka Maikeni blogi. Valik oli raske, seega tegin oma otsuse kirjastiili ja blogi üldmulje põhjal. Võtjaks osutusid Lipsuke ja Lilli.
lipsuke.com ja filtrita.wordpress.com/


REISIBLOGID
Ei loe ühtegi reisiblogi kahjuks regulaarselt, seega võtsin vaevaks ja sirvisin mõningad lingid läbi. No, ausalt - kohe jäi silma blogi Seiklused ja Jutud. Kui juba kolmas lause, mida ma blogis lugema satun mind, niimoodi naerma ajab, siis on see blogi minu hääle saanud! Tänud hea tuju eest. Minu hääl siia -
seiklusjutud.blogspot.com

MEESTEBLOGID
Siinkohal küss puudub - muidugi Henry! Muhe perekond ja vingelt kirjutatud kirjatükid. Elagu! Lisaks tuleb omasid (Tartu blogijaid) toetada. Mitte, et see Henry-suguste puhul raske oleks.
amidahenryteeb.eu


ELULISED BLOGID
Siinkohal on minu jaoks valik ülilihtne. Minu hääl läheb kõigi poolt armastatud ja mõne poolt vihatud Mallukale. Hakkasin minagi millalgi lugema pigem negatiivsete mõtetega, et ta on ikka nii imelik ja rumal ja kole, aga näe, miskit juhtus ja nüüd ta meeldib mulle. Ei oskagi nagu mõista, mis inimesi tema juures häirib? Inimene on lõbus, aus, positiivne, tegus ja hea ema ja abikaasa. Kadedad much? Noh, mina küll veits olen kade, kuna mina ei ole nii lahe ja tema minu blogi ei loe :D Aga ma ei lase eestlaslikul kadedusel võitu saada ja annan oma hääle meeleldi talle. 
Pane kinni see asi, Mallu!

TOIDUBLOGID 
Siinkohal olen lugenud vaid ühte neist, seega minu hääl läheb siia -

TERVISE- JA TRENNIBLOGID
Oeh, see kõige raskem kategooria minu jaoks. Paiknen ma ju ise ka seal ja loen enamusi, kes end üles on andnud. Ilmselt tuleb see alasti juurvili ja paneb nagunii meile kõigile ära, aga ei maksa lootust kaotada - esikümnesse jõuame me enamus! Noh, kuna meid on kokku vaid 12 (nutan seesmiselt praegu) :) 
Aga peale pikka vaagimist osutus minu valituks Maris . Ma samastun temaga kõige rohkem, saan tuge ja lohutust ning parajalt ka motivatsiooni. Tema eeskujul käin käruga jooksmas, saan nippe ja ideid, kuidas laste kõrvalt kõigega hakkama saada. Aitäh, Maris!
marisjamaailm.ee

SPORDIBLOGID 
Antud kategoorias loen ma ka enamusi, seega oli raske otsustada. Nagu palutaks sul oma lemmik laps välja valida. Kuidas sa valid, ah?
Minu sõdame on võitnud Regiina, millest võis juba selle järgi aimu saada, et ma pidevalt teda oma blogis mainin. Regiina näol olen ma justkui uue sõbra endale saanud. Me kohtusime esimest korda eelmisel aastal EBA galal, kuhu ta tuli suhteliselt minu kutsel mulle seltsiks. Ta ise eelmisel aastal ei osalenud (ärge küsige, miks), aga võttis vaevaks kohale tulla, et mina end jumalast üksikuna ei tunneks. Tänaseni suhtleme regulaarselt ja kommenteerime üksteise blogisid ja oleme niisama homie'd. Minu hääl seega siia -

FOTOBLOGID
Fotoblogi valisin puhtalt selle järgi, keda ma tean. Võtke heaks :)

Kui teie ikka ja jälle minu blogisse oma tee leiate ja minu postitusi ootate ja lugemist naudite, siis olete oodatud minu poolt hääletama. 

Paiknen ma http://eba.marimell.eu/ lehel TERVISE- JA TRENNIBLOGIDE all. 


Lisan siia ühe võrdluspildi ka, et saaksite ikka näpuga ka näidata või natukene aimu sellest, kui suure töö ma olen ära teinud.

Pildil siis 82 kg vs 68 kg.

EBA2017 eba.marimell.eu 

   Loodetavasti ma kellelegi oma häälte jaotamisega liiga ei teinud. Kui tegin, siis võite vabalt kirjutada ja joonistada ja oma frustratsiooni välja elada. Võtan omaks :)


  Tsauka!

  Mariliis

  4 kommentaari:

  1. Ma loen küll su blogi ja tegelikult andsin sulle hääle ka, aga kui ma sellest kirjutama tahtsin hakata, siis tuli sellest hoopis selline mölin, et krt, isegi blogi nimes on sul kirjas mingi paksujutt ja ise pole üldse paks ja blaablaa :D

   VastaKustuta
   Vastused
   1. Ohsaraks! No, tervitused! Ja tänud hääle eest ka :)
    Ja see paksujutt - kaalulangetusblogi ju. Kunagi peab paksust inimene ka saama. Alustades olin ikka veidi paks ka ja seesmiselt rasvunud. Aga galal näeme, raisk! :D

    Kustuta
   2. Hääl antud!:)

    Kustuta
   3. Suured tänud, anonüümne ;)

    Kustuta